جستجو

شروع به تایپ کردن آنچه می خواهید، کنید.

دسته‌بندی‌ها

مناطق

اتحادیه لوله بازکنی

اتحادیه ای با نام اتحادی ه لوله بازکنی و تخلیه چاه وجود ندارد و این خدمات زیر نظر اتحادیه آهنگران ساختمان قرار می گیرد. از سال ۱۳۸۰ به بعد ، نرخ لوله بازکنی ، هر ساله توسط این اتحادیه منتشر می شود.
  • آدرس اتحادیه : تهران – انقلاب – خ. هدایت – پ. ۱۶۷
  • تلفن تماس اتحادیه :   ۷۷۵۳۱۷۵۹ – ۰۲۱
  • شما میتوانید با تماس با اتحادیه (اتحادیه اهنگران تهران) مراکز مجاز و تعرفه لوله بازکنی را استعلام نماید.
  • شما میتوانید با تماس با اتحادیه (اتحادیه اهنگران تهران) شکایت خود را ثبت نماید.

عدم نظارت بر لوله بازکنی در تهران

این عدم نظارت تفاوت قیمت ها را به دنبال داشته به طوری که شرکتهای مجاز و معتبر لوله بازکنی که تعداد آنها نیز بسیار کم است تحت نظر اتحادیه بوده و دستمزدهای خود را طبق تعرفه دریافت می کنند.
این شرکتها تعداد اندگی دارند و تعداد اندک آنها در میان انبوه شرکتهای لوله بازکنی به چشم نمی آید.
گروه دیگر شرکتهای غیرمجاز هستند که از اتحادیه مجوز ندارند و خودشان در این بازار پر هیاهو فعالیت می کنند که البته قیمتهای آنها نیز طبق تعرفه نمی باشد.
گروهی دیگر نیز در بازار لوله بازکنی فعالیت دارند و از شلوغی و عدم نظارت سوء استفاده می کنند.
این گروه کلاهبرداران لوله بازکنی هستند که اصلا لوله بازکن نبوده و تنها برای دزدی و سرکیسه کردن مردم به لوله بازکنی مشغول شده اند.
همین موضوع باعث شده قیمت لوله بازکنی در تهران متفاوت باشد و هر شرکتی برای هر منطقه از تهران قیمت متفاوتی ارائه دهد. از قیمتهای پایین و ارزان گرفته تا قیمتهای نجومی و میلیونی که توسط برخی شرکتها ارائه شده اند.
همچنین قیمتهای شمال تهران با جنوب تهران نیز تفاوت فاحشی دارد و همین ناشی از عدم نظارت بر این صنف می باشد. با وجود چنین مشکلاتی متاسفانه مردم چاره ای جز فنر زدن برای رفع گرفتگی لوله ندارند و به ناچار با یکی از این شرکتها تماس می گیرند.

همچنین ببینید : ارزانترین لوله بازکنی تهرانپارس
همچنین ببینید : عکس لوله بازکنی