جستجو

شروع به تایپ کردن آنچه می خواهید، کنید.

دسته‌بندی‌ها

مناطق

بهترین تبدیل توالت ایرانی به فرنگی در تهرانپارس و نصب و تعمیر توالت فرنگی تهرانپارس

ادمین

بهترین تبدیل توالت ایرانی به فرنگی در تهرانپارس و نصب و تعمیر توالت فرنگی تهرانپارس

 

برای تبدیل توالت ایرانی به فرنگی لازم است که اطلاعات اولیه ای در زمینه مراحل انجام کار و اقدامات پیش نیاز قبل از این کار را بدانید تا در مواقعی که قصد دارید توالت ایرانی منزل یا محل کارتان را به توالت فرنگی تبدیل کنید، دچار مشکل نشوید و هزینه های بالای تعمیر و نصب توالت فرنگی را مجددا متحمل نشوید.

سوالات متداول در زمینه تعویض توالت ایرانی با توالت فرنگی:

 • تبدیل توالت ایرانی به فرنگی در تهرانپارس بدون تخریب ممکن است؟
 • نحوه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی چگونه است؟
 • آموزش تبدیل توالت ایرانی به فرنگی
 • هزینه تعویض توالت ایرانی به فرنگی
 • نحوه تعویض توالت ایرانی با فرنگی
 • نصب توالت فرنگی روی توالت ایرانی بدون تخریب
 • جابجایی توالت ایرانی با فرنگی

 

تبدیل توالت

هزینه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی در تهرانپارس

بسیاری از افراد قبل اینکه اقدامی برای تبدیل توالت ایرانی به فرنگی انجام دهند، به دنبال هزینه های انجام این کار هستند که از قبل با برآورد هزینه ای که کرده اند، بتوانند این عملیات را به بهترین شکل و با کیفیت بالا انجام دهند. از جمله عواملی که بر هزینه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی تاثیر گذار است، نوع توالت فرنگی است که قصد دارید به جای توالت ایرانی جایگزین کنید. اینکه توالت فرنگی به صورت دیواری است و یا به صورت زمینی تعیین کننده بخشی از قیمت است. ضمن اینکه نصاب توالت فرنگی اجرت متفاوتی برای انجام این کار دریافت می کند.
پارامتر مهم دیگر در تعیین هزینه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی انجام لوله کشی های لازم و بنایی هایی که برای انجام این کار مورد نیاز است، می باشد که در بعضی مواقع همان لوله کشی که از قبل وجود دارد، می تواند مجددا مورد استفاده قرار بگیرد ولی در مواقعی که لوله کشی قبلی استاندارد نبوده و یا مناسب توالت فرنگی نمی باشد و نیاز است تا لوله کشی قبلی جمع آوری و مجددا لوله کشی مخصوص توالت فرنگی انجام شود، در این شرایط مسلما هزینه های دیگری را نیز مجبور به پرداخت هستید.

 

تاسیسات یک

اگر در انجام این کار از متخصصین ماهر در تبدیل توالت ایرانی به فرنگی کمک بگیرید، کمک بزرگی در کاهش هزینه های نهایی می کند چرا که یک نصاب ماهر می تواند در تشخیص درست لوله کشی ها و قرار دادن بهترین محل برای نصب توالت فرنگی از خیلی از هزینه های جانبی انجام کار کم کند.
لذا ما توصیه می کنیم برای انجام این کار از افراد متخصص و ماهر در زمینه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی کمک بگیرید. سایت “تاسیسات یک” در بدست آوردن لیست بهترین افراد متخصص در زمینه تعمیر و تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بر اساس شهر و منطقه ای که در آن حضور دارید، به شما کمک شایانی کرده است که شما می توانید این لیست را از طریق همین صفحه مشاهده کنید.
بهتر است بدانید اگر مسافت نصاب توالت فرنگی تا محل شما کوتاه باشد، تاثیر مهمی در کاهش هزینه های رفت و آمد و اجرت نصاب دارد.

مراحل و نحوه تعویض توالت ایرانی با فرنگی

بعضی از افراد در روش های قدیمی تر برای تبدیل توالت ایرانی به فرنگی در ابتدا توالت ایرانی را به طور کامل تخریب می کردند و کف توالت به طور کامل تخریب می شده است. در واقع کلیه موزاییک ها یا سرامیک های کف را نیز همراه سرویس ایرانی تخریب می کردند و بعد از انجام لوله کشی مجدد، قیرگونی و… اقدام به نصب توالت فرنگی می کردند. اما امروزه با روش های جدید دیگر لازم به تخریب کامل سرویس ایرانی و کندن موزاییک و ها و سرامیک کف و جداره ها نمی باشد بلکه افراد متخصص با استفاده از روش های نوین توالت فرنگی را به گونه ای استاندارد و شکیل بر روی همان توالت ایرانی نصب می کنند که هیچ گونه مشکلی پیش نیاید و مهم تر از همه این اقدام در کاهش هزینه ها تاثیر بزرگی داشته است.

به طور کلی می توان گفت مراحل کار عبارت خواهند بود از:

 1. برداشتن کاسه توالت ایرانی
 2. انسداد موقت لوله های فاضلاب (جهت جلوگیری از بروز گرفتگی لوله ها بر اثر وارد شدن مصالح ساختمانی)
 3. لوله کشی جدید فاضلاب بر اساس عملکرد توالت فرنگی
 4. ایزوگام کاری و عایق کاری کف
 5. جانمایی و جایگذاری کاسه توالت فرنگی
 6. کاشی کاری و سرامیک کاری احتمالی
 7. آب بندی توالت فرنگی

توصیه های مهم نصاب توالت فرنگی به مردم

در هنگام خرید توالت فرنگی حتما به قطعات موجود در پکیج دقت داشته باشید که سالم باشند، بوگیر را روی دهانه لوله فاضلاب نصب کنید، بعد از نصب توالت فرنگی به مدت ۱۲ ساعت از آن استفاده نکنید تا چسب های آن کاملا خشک شود. سیفون توالت فرنگی به درستی تنظیم شده باشد، برای این کار از یک فرد متخصص در این زمینه کمک بگیرید و در نهایت آخرین توصیه این افراد که از اهمیت بالایی نیز برخوردار است، علاوه بر نظافت روزانه سرویس به موقع توالت فرنگی می باشد.

تاسیسات یک _ لوگو

اقدامات پیش نیاز برای تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

بیشتر افراد متخصص در زمینه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی اظهار می دارند که در بعضی مواقع مردم با در نظر گرفتن شرایط و پارامترهای لازم در تعیین سرویس توالت فرنگی، درخواست های مختلفی جهت نصب انواع توالت فرنگی دارند که متاسفانه با توجه به شرایطی که دارند، ممکن نیست و از این جهت ممکن است مشتری ناراضی باشد و یا ممکن است با خرید اشتباه توالت فرنگی هزینه های جانبی زیادی را متحمل شوند که از جمله این پارامترهایی که نصاب توالت فرنگی تاکید دارند که در هنگام خرید توالت فرنگی به آنها دقت نظر داشته باشید عبارتند از:
 • توجه به مساحت مفید توالت
 • توجه به نوع سرویس توالت
 • نصب توالت فرنگی دیواری یا زمینی
 • توجه به امکانات توالت فرنگی که خریداری کرده اند
 • توجه به سیستم لوله کشی موجود
 • برآورد هزینه های جانبی
در آخر این مقاله چنانکه ساکن مناطق شرق تهران و تهرانپارس هستید و درخواست خدماتی از قبیل : تبدیل توالت ایرانی به فرنگی در تهرانپارس ، یا نصب و تعمیر و سرویس توالت فرنگی در تهرانپارس و نصب و تعمیر فلاش تانک و سیفون در تهرانپارس را دارید حتما با شماره های ما تماس بگیرید:

۷۷۲۱۳۴۷۱

۰۹۱۲۲۳۸۴۰۳۹

۰۹۳۷۲۸۸۴۰۳۹

 

# ایرانی به فرنگی در تهرانپارس

 

همچنین بنگرید به : طراحی سایت در تهرانپارس